Haag-Streit Surgical / Moeller-Wedel Hi-R 700

Modułowy mikroskop operacyjny

Mikroskop HS Hi-R 700 został zaprojektowany jako modułowa platforma do wielu zastosowań w mikrochirurgii. Jedną z nich jest zaawansowana chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna. Hi-R 700 w połączeniu ze statywem FS 2-23/25, asystą boczną i torem wideo wysokiej rozdzielczości stanowi profesjonalne narzędzie pracy, które może być dowolnie rozbudowane o akcesoria dodatkowe. Optyka apochromatyczna Moeller-Wedel i baza stereoskopii 25 mm zapewniają doskonałe widzenie przestrzenne i orientację w polu zabiegowym.

Zapraszamy na stronę producenta https://www.haag-streit.com/haag-streit-surgical/products/plasticreconstruction/hs-hi-r-700/

Easy balance system

Hi-R 700 posiada łatwy w obsłudze i skuteczny mechanizm wyważenia głowicy, dzięki któremu przesuw w każdym kierunku jest realizowany przy użyciu minimalnej siły. W połączeniu z kompaktowymi wymiarami i szerokimi zakresami pochylania i obrotu, Hi-R 700 ciszy się uznaniem również na salach operacyjnych z ograniczoną ilością miejsca nad polem operacyjnym.

Oświetlenie i personalizacja

Statyw podłogowy FS 2-23 Xenon lub FS 2-25 LED zapewniają komfortową pracę, dzięki oświetleniu ksenonowemu 300W lub diodowemu 2 x 50W oraz możliwości personalizacji ustawień początkowych. Dodatkowo, statyw posiada unikalny mechanizm kontrolujący wyważenie w czasie rzeczywistym i blokujący możliwość zwolnienia hamulców elektromagnetycznych w przypadku wykrycia niewyważenia.

Wizualizacja w różnych wariantach

W zależności od wymagań i potrzeb użytkownika, Hi-R 700 może być wyposażony w kilka wariantów toru wizyjnego. Do dyspozycji pozostaje system rejestracji z panoramicznym ekranem dotykowym lub kompaktowy rejestrator z klawiaturą bezprzewodową.

Specyfikacja techniczna

HS Hi-R NEO 700
Optyka: Moeller-Wedel, apochromatyczna
Baza stereoskopii: 25mm
Wyważanie głowicy: Easy Balance System
Wyważanie statywu: manualne (FS 2-23)
Ogniskowanie: 200 - 450 mm lub 224 - 510 mm
Zoom: 1:6
Zasięg ramienia: 1320 (FS 2-23) mm