Oryginalne lampy szczelinowe
Haag-Streit serii 900

Zaufanie od ponad 60 lat.

Od czasu pierwszej prezentacji w 1958 roku, lampa szczelinowa Goldmanna o symbolu 900 stała się sławna na całym świecie. Znakomita optyka i precyzyjne, ręczne wykonanie gwarantujące długa żywotność sprawiły, że ponad 100 000 specjalistów chorób oczu na całym świecie zdecydowało się na zakup co najmniej jednego egzemplarza lampy szczelinowej 900.
Bazując na wiedzy i doświadczeniu tak dużej bazy użytkowników, przez lata Haag-Streit wprowadzał nowe modele dbając o zachowanie wszystkich unikalnych cech słynnego pierwowzoru.
Pierwsze oryginalne lampy Haag-Streit pojawiły się w Polsce w latach 70-tych ubiegłego wieku. Pomimo upływu lat większość z nich dalej stanowi niezastąpione narzędzie pracy, a model 900 do dzisiaj pozostaje referencyjnym w tej kategorii urządzeń medycznych.

Optyka doskonała

Jakość systemu optycznego lampy szczelinowej ma ogromny wpływ na wynik badania okulistycznego. Optyka lamp Haag-Streit serii 900 została zaprojektowana i skonstruowana w oparciu o najwyższe normy zachowania jakości. Wynikiem tego jest krystalicznie czysty, niezwykle szczegółowy i kontrastowy obraz, ułatwiający właściwą diagnozę i podnoszący na wyższy poziom satysfakcję lekarza z wykonywania badania

Niezrównana precyzja w każdym detalu.

Od czasu założenia firmy 160 lat temu, Haag-Streit zawsze kojarzył się wysoko-precyzyjną mechaniką. Nabyte doświadczenie, szwajcarska technologia oraz wykorzystanie materiałów wysokiej jakości pozwoliło na stworzenie lamp szczelinowych, które mogą pracować bezawaryjnie przez dziesiątki lat.

Osiągnięcie perfekcji w projektowaniu, konstuowaniu i produkcji sprawiło, że każda ruchoma część lampy szczelinowej Haag-Streit przesuwana jest płynnie i bez wysiłku dla nadgarstka operatora, a wszystkie elementy są ze sobą idealnie spasowane

10 lat gwarancji

Pokazując przywiązanie do tradycji i jakości, firma Haag-Streit zapewnia 10 lat gwarancji na każdą lampę szczelinową serii 900

Rodzina lamp szczelinowych Haag-Streit serii 900

HS BQ 900

Znakomita optyka, różnorodność zastosowań i łatwość obsługi sprawiły, że przez lata model BQ 900 stał się światowym standardem w zaawansowanej mikroskopii szczelinowej wśród lekarzy na całym świecie.

Zapraszamy na stronę producenta: https://www.haag-streit.com/haag-streit-diagnostics/products/slit-lamps/bq-900/

HS BP 900

Zaprojektowana dla codziennej, rutynowej diagnostyki. Łączy w sobie znakomitą optykę z 3 stopniowym układem zmiany powiększeń 10x, 16x, 25x oraz możliwością obrazowania.

Zapraszamy na stronę producenta: https://www.haag-streit.com/haag-streit-diagnostics/products/slit-lamps/bp-900/

HS BM 900

Od ponad 55 lat BM 900 jest wiernym i niezawodnym narzędziem pracy lekarzy okulistów na całym świecie. Dziesiątki tysięcy zainstalowanych egzemplarzy stawiają ją na pierwszym miejscu spośród najczęściej wybieranych modeli Haag-Streit,

Zapraszamy na stronę producenta: https://www.haag-streit.com/haag-streit-diagnostics/products/slit-lamps/bm-900/

HS BI 900

Połączenie prostoty i niezawodności w jednej lampie szczelinowej, która może być wyposażona w zintegrowane obrazowanie cyfrowe.

Zapraszamy na stronę producenta: https://www.haag-streit.com/haag-streit-diagnostics/products/slit-lamps/bi-900/

HS BX 900

Lampa stworzona dla celów profesjonalnej fotografii. Łączy w sobie unikalny układ optyczny z wbudowanymi przesłonami i adapterami do podłączenia cyfrowych aparatów lustrzanych. Pozwala to na przekierowanie 100% światła dla operatora i automatycznego przełączenia w momencie wyzwalania zdjęcia. Wyposażona w układ flash i podświetlenie tła.

Zapraszamy na stronę producenta: https://www.haag-streit.com/haag-streit-diagnostics/products/slit-lamps/bx-900/

Zestawienie zbiorcze i specyfikacja techniczna