Mikroskop operacyjny Haag-Streit Surgical Hi-R NEO 900 / NEO 900A

Lepsze widzenie to klucz do większej precyzji.

Mikroskop Hi-R NEO 900 został skonstruowany aby spełnić najwyższe standardy operacyjne w mikrochirurgii okulistycznej. Cechuje go niezwykle jasna i kontrastowa optyka apochromatyczna, projektowana i wytwarzana w Moeller-Wedel Optische Werke GmbH w Wedel, koło Hamburga, DE. Podstawę konstrukcji optycznej każdego mikroskopu Haag-Streit Surgical stanowi szeroka baza stereoskopii 25 mm, która zapewnia znakomite widzenie przestrzenne i orientację w polu operacyjnym.

Zapraszamy również na stronę producenta: https://www.haag-streit.com/haag-streit-surgical/products/ophthalmology/hs-hi-r-neo-900/

Nowy standard światła koaksjalnego

Opatentowany system Red Reflex C.RED 900 pozwala na uzyskanie niezwykle wyraźnego wzmocnienia czerwonego światła z dna oka. Dzięki płynnej, dwustopniowej regulacji można dostosować kąt padania światła u pacjentów z zawężoną źrenicą lub problemami z kręgosłupem.

Zaawansowane szkolenie

Hi-R NEO 900A jest fabrycznie wyposażony w zintegrowany mikroskop asystencki, co czyni go idealnym narzędziem do szkolenia. Asystent może zmieniać powiększenie i ostrość niezależnie od operatora, przy zachowaniu osiowości całego układu optycznego. Przełożenie mikroskopu asystenckiego z lewej strony na prawą odbywa się poprzez przekręcenie jego korpusu bez konieczności okręcania jakichkolwiek elementów

Parametry mikroskopu w zasięgu wzroku

Specjalny wyświetlacz ciekłokrystaliczny zapewnia informacje o aktualnych parametrach pracy mikroskopu.

Witrektomia w obrazie rzeczywistym

Oftalmoskop operacyjny Eibos 2 jest jednoczęściowym systemem z wbudowanym inwerterem oraz wewnętrzną regulacją ostrości. Pozwala to na uzyskanie rzeczywistego obrazu tylnego odcinka oka bez konieczności montażu osobnego inwertera w torze optycznym mikroskopu. Do dyspozycji są soczewki robocze 90D i 132D, wielorazowe lub jednorazowe.

Więcej informacji w linku poniżej: http://www.belamed.com.pl/mikroskopy-operacyjne/oftalmoskop-operacyjny-eibos-2/

Szeroki wybór statywów

Z dumą prezentujemy nasze najnowsze rozwiązanie: zawieszenie sufitowe CU 3-51/55. Zawieszenie sufitowe CU 3-51/55 stanowi kompleksowe rozwiązanie dla sal operacyjnych, w których priorytetem jest uzyskanie wolnej przestrzeni wokół stołu operacyjnego. Zawieszenie zostało zaprojektowane do współpracy ze systemem śródoperacyjnego iOCT bez jakichkolwiek akcesoriów/kabli zajmujących miejsce na podłodze sali operacyjnej. Zawieszenie cechuje się dużym zasięgiem (1700 mm) i elektronicznym systemem wyważania.

Proponujemy również gamę statywów podłogowych:
FS 2-21/25 – statyw elektromagnetyczny z elektroniczną kontrolą wyważenia.
FS 2-11/15 – statyw tarciowy z opcją programowania wyłącznika nożnego.
FS 1-12 – ekonomiczny statyw ze światłem halogenowym, ale ograniczoną nośnością.

Konfiguracja na życzenie

Modułowa budowa mikroskopu Hi-R NEO 900 pozwala na konfigurację zgodnie z preferencjami oraz dostępnym budżetem. Wszystkie dostępne akcesoria są kompatybilne zarówno z Hi-R NEO 900, Hi-R 900 jak i wcześniejszymi modelami mikroskopów Moeller-Wedel. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu wspólnego wyboru optymalnej konfiguracji mikroskopu.

Specyfikacja techniczna

HS Hi-R NEO 900

Optyka: Haag-Streit Surgical, apochromatyczna
Baza stereoskopii: 25 mm
Ogniskowanie: -17 do +33 mm
Obiektyw: f=200 mm (wymienny) Zoom: 1:6, 3.9x do 23.2x
Pole obserwacji: 9.0 mm do 54.2 mm
Pole oświetlane: 31 mm do 59 mm
Pogląd asystencki: osiowy, boczny, podłączany przez rozdzielacz optyczny

HS Hi-R NEO 900A

Optyka: Haag-Streit Surgical, apochromatyczna
Baza stereoskopii: 25 mm
Ogniskowanie: -17 do +33 mm
Obiektyw: f=175 mm (wymienny)
Zoom: 1:6, 4.4x do 26.6x
Pole obserwacji: 7.9 mm do 47.4 mm
Mikroskop asystencki: zintegrowany, baza stereoskopii 25 mm jak w mikroskopie głównym